Powrót Franza Maurera, premiera internetowa filmu „Psy 3. W imię zasad”

Fani już zdawali się tracić nadzieję, chyba tylko najzagorzalsi miłośnicy serii „Psy” wierzyli, że film „Psy 3” ujrzy światło dzienne. Władysław Pasikowski spełnił ich najskrytsze marzenia i wraz z Bogusławem Lindą znów weszli na plan filmowy, aby po raz kolejny sięgnąć po historię Franciszka Maurera, byłego funkcjonariusza służby bezpieczeństwa. Teraz dzięki telewizji internetowej mają okazję cieszyć się nieograniczonym i swobodnym dostępem do filmu „Psy 3” z dowolnego miejsca.

„Nie chce mi się z Tobą gadać” – kilka słów o głównej osi fabularnej

Film „Psy 3” rozpoczyna się sekwencją zakładu karnego (tak jak i w części drugiej), z którego główny bohater wychodzi po 25 latach odsiadki. Nie wiadomo jak się tam znalazł, ale jedno jest pewne – to nie są jego czasy. Trudno mu się odnaleźć, dawni przyjaciele umarli lub go opuścili, stare koneksje wygasły. Tym razem to główny bohater częściej słyszy kultowe słowa „Nie chce mi się z Tobą gadać”, zamiast ich używać i rozdawać karty. Franz Maurer nie ma już takiego posłuchu jak kiedyś. Na domiar złego ścigają go służby wywiadowcze Federacji Rosyjskiej za przewinienia dokonane w przeszłości. Czy Franz kolejny raz wyjdzie z sytuacji zwycięsko?

Czy kolejny film Władysława Pasikowskiego może się podobać? Czy „Psy 3” ciągle gryzą?

Wydawałoby się, że po takim czasie i w nowych realiach format cyklu „Psy” może się nie sprawdzić, że się wyczerpał. Nic bardziej mylnego! Film „Psy 3” online daje radę, a Franz mimo upływu wieku nadal potrafi dać popalić. Produkcja nie zwalnia tempa, nie brakuje zwrotów fabuły czy scen przepełnionych akcją. Wielu fanów na pewno ucieszy fakt, że film „Psy 3” jest przepełniony nawiązaniami do kultowych cytatów z poprzednich części trylogii, nie brakuje też postaci, które były tak charakterystyczne do wcześniejszych filmów serii. Ale o tym wszystkim najlepiej przekonać się samemu i tu pojawia się pytanie: gdzie znaleźć „Psy 3”?

Dostępność filmu „Psy 3”

Wydawać by się mogło, że tych, którzy nie zdążyli obejrzeć filmu „Psy 3” czeka smutna wiadomość. Nic z tych rzeczy! Film aktualnie jest dostępny na platformach dystrybucji internetowej oraz w serwisach Video on Demand. Pozwala to na obejrzenie filmu „Psy 3” we własnym kinie domowym ze znajomymi lub zrobienie nocy filmowej ze wszystkimi częściami trylogii! Wiernych fanów uchroni też przed wydaniem fortuny w wielkich multipleksach czy mniejszych kinach studyjnych. Wystarczy mieć aplikację na urządzeniu z internetem (smartfon, tablet), telewizor ze smart TV lub komputer osobisty i już można oglądać. Tu pada pytanie: gdzie znaleźć „Psy 3” w internecie?

Czy w internecie jest miejsce dla Franza Maurera?

Oczywiście, że tak! W przeciwieństwie do głównego bohatera, który nie może się odnaleźć w obecnej rzeczywistości, my dzięki telewizji internetowej bardzo dobrze wiemy gdzie znaleźć „Psy 3”. online. Można je znaleźć, na przykład na platformie telewizji internetowej IPLA i to w kilku prostych krokach. Oprócz dostępu do internetu potrzebujemy odpowiedniego urządzenia (smart tv, komputer osobisty, telefon komórkowy) i kolejny już raz możemy śledzić losy Franciszka Maurera tym razem w filmie „Psy 3