Telewizja inaczej

Nowoczesne telewizory pozwalają nam w dużo większym stopniu korzystać z treści internetowych niż kiedykolwiek. Smart TV to nie tylko możliwość używania aplikacji, ale praktycznie zmiana telewizji ze standardowej, na internetową, gdzie darmowe filmy online, możemy oglądać całą dobę.  

Jaki telewizor wybrać?

Jeśli irytują cię rachunki za opłaty telewizyjne, to czas zdecydować się na jej internetową wersję. Potrzebny ci jest jedynie dobry telewizor. Dziś prawie wszystkie marki / modele oferują pewien poziom inteligentnej funkcjonalności, która rozszerza twoje możliwości oglądania. Należy jednak pamiętać o różnicach w dostępie do treści, dodatkowych kosztach subskrypcji / pay-per-view, możliwych problemach z prywatnością oraz potrzebie zrównoważenia atrakcyjności konkretnego inteligentnego telewizora z innymi ważnymi czynnikami, takimi jak jakość obrazu, jakość dźwięku i łączność fizyczna.

Telewizja internetowa dostarcza nam darmowe filmy online, streaming muzyki – dlatego też potrzebujesz inteligentnego telewizora. Jeśli masz już telewizor Smart TV, który nie zapewnia dostępu do liczby lub rodzaju kanałów przesyłania strumieniowego, rozważ dodanie zewnętrznego streamera multimediów, urządzenia do przesyłania strumieniowego lub odtwarzacza Blu-ray z dostępem do Internetu zamiast kupowania nowego urządzenia.

Co, jeśli mam stary telewizor?

Jeśli posiadasz już telewizor bez inteligentnych funkcji, ale jesteś zadowolony z jego jakości obrazu i innych funkcji, nie musisz kupować inteligentnego telewizora. Po prostu dodaj do bieżącej konfiguracji odtwarzacz multimediów lub odtwarzacz Blu-ray z dostępem do Internetu. Jeśli martwisz się kwestiami prywatności, rozważ zewnętrzne urządzenie do strumieniowego przesyłania multimediów. Nie zapobiega zakupowi ani przeglądaniu śledzenia nawyków, ale zapobiega bezpośredniemu szpiegowaniu audio / wideo.

Jeśli interesuje Cię transmisja tylko dźwięku, odbiornik stereo lub zestaw kina domowego z obsługą sieci zapewni lepszą jakość dźwięku podczas słuchania muzyki niż inteligentny telewizor. Inteligentny telewizor to tylko jeden ze sposobów dodania strumieniowania internetowego i powiązanych funkcji do oglądania telewizji. Skorzystaj z powyższych wskazówek, aby zdecydować, czy jest to najlepszy wybór dla ciebie.